ІНІВІДУАЛЬНЕ РЕКОНСТРУКТИВНЕ ТОТАЛЬНЕ ЕНДОПРОТЕЗУВАННЯ КОЛІННОГО СУГЛОБА.

УНІКАЛЬНА ОПЕРАЦІЯ ВИКОНАНА У ПЕРШІ НА БАЗІ НДІТО У М.КРОПИВНИЦЬКИЙ

До Вашої уваги представляємо новий унікальний кейс

Пацієнтка П., 67 р., госпіталізована до клініки НДІТО с діагнозом: Незрощенний перелом н/з лівого стегна, з формуванням хибного суглоба, стан після БІОС лівого стегна, розгинальна контрактура лівого колінного суглоба, порушення функції ходи.

Поступила зі скаргами на біль при ходьбі  в нижній третині стегна, відсутність упору в нозі, скорочення кінцівки до 5 см. Хвора пересувається за допомогою милиць.

Зі слів хворої травму отримала в побуті у 2020 році при ДТП. Перша медична допомога отримана в м. Новоукраїнськ. В подальшому лікувалась в обласній лікарні м.Кропивницький у травматологічному відділені, де була виконана операція БІОС лівого стегна.

З 2020 року лікувалася амбулаторно. Дізнавшись про переїзд НДІТО у місто Кропивницький, звернулася за консультацією, де було запропоновано етапне оперативне лікування: інівідуальне реконструктивне тотальне ендопротезування колінного суглоба.

За період перебування у стаціонарі, хворий були виконані операції: видалення металоконструкції зі стегна, накладено дистракційний апарат ВФ, замовлено індивідуальний протез за допомогою 3D проектування.

09.08.2023 виконана операція: інівідуальне реконструктивне тотальне ендопротезування колінного суглоба.

Дана операція пройшла успішно, на базі НДІ травматології та ортопедії (м.Кропивницький, вул. В.Перспективна 65)

* Оперуючій хірург: проф. Климовицький В.Г.

Асистенти:

* зав. відділенням артрології та єндопротезування Непомнящий В.Г. (0506861909),

* зав. анестезіологією Кузь В.М.

* лікар ортопед-травматолог Павленко Д.М., Пастухов В.В.

* старша операційна медична сестра Каракуц І.Г.


Call Now Button