ПЕРЕЛОМ ОБОХ КІСТОК ПРАВОГО ПЕРЕДПЛІЧЧЯ У СЕРЕДНІЙ ТРЕТИНІ

Після дзвінку у пізню годину, через сумнів, щодо правильності зростання перелому руки. На консультаційний прийом до дитячого відділення травматології та ортопедії НДІТО звернувся батько пацієнта 2017 року народження. В процесі збору анамнезу стало відомо, що: травму отримав 30.05.2023р в результаті падіння на випростану руку. 31.05.2023

Першу допомогу отримав за місцем проживання, де встановили діагноз : Закритий перелом обох кісток правого передпліччя у с/3 зі зміщенням. Там виконали закриту корекцію перелому. Було накладено гіпсову повʼязку до с/3 плеча. Виконано R o контроль. Під час консультації в НДІТО стало відомо що з моменту травими пройшло більше двох тижнів. При детальному вивченні рентген знімку після корекції виявлено: закритий перелом обох кісток правого передпліччя у с/ 3 з кутовою деформацією променевої кістки в бік тильної поверхні. Особливо привернула увагу кутова деформація променевої кістки. Було запропоновано виконати повторну корекцію перелому за для усунення деформації.

16.06.2023 під анестезією було виконано закриту корекцію перелому с/ 3 правого передпліччя, усунено зміщення та деформацію у с/3 правого передпліччя. Накладена гіпсова повʼязка до в/3 плечової кісти.

Виконаний рентген контроль.

Рекомендовано: контроль за гіпсовою повʼязкою препарати кальцію та спостереження у лікаря-травматолога за місцем проживання.

Хірург: Зав. відділенням Кубрак А.Ю.

Call Now Button