У НДІТО м.Ліман виконано чергові успішні нейроортопедичні операції

Хворий знаходиться на лікуванні в НДІТО з
діагнозом: Лівобічний гонартроз 3 ст., комбінована контрактура лівого колінного суглобу, больовий синдром зі значним порушенням функції.
Пред’являє скарги на на біль в лівому колінному суглобі, обмеження рухів, порушення опороспроможності.
Хворіє з березня 2021 року, коли переніс гнійний гоніт. Лікувався за місцем мешкання. При огляді визначається вимушене положення лівого колінного суглоба в положенні згинання під кутом 110 градусів . Пальпація лівого колінного суглобу болюча по ходу суглобової щілини,параартикулярно. Рухи в лівому колінному суглобі різко обмежені, за типом «коливальних». Рухи і чутливість в пальцях стоп збережені, пульсація на периферичних артеріях стоп знижена, збережена.

17.12.2021 року виконано тотальне ендопротезування лівого колінного суглобу.

Хвора знаходиться на лікуванні НДІТО з діагнозом:: Диспластичний двобічний коксартроз 3 ст. Порушення функції опори та ходи. Больовий синдром.      
Пред’являє скарги на біль у т\с суглобах, скутість рухів, порушення функції опори та ходи. Хворіє з дитинства. В дитячому віці оперовано лівий тазостегновий суглоб. Періодично лікувалась консервативно. Останній рік відмічає поступове погіршення стану:підсилення больового синдрому
із обмеженням рухів. Пересувається за допомогою милиць.

Пальпація болісна в ділянках обох т/с суглобів, по
передньо-зовнішній поверхні. Визначається обмеження активних та пасивних рухів. Вісьове навантаження болісне. При огляді визначається вкорочення лівої н/к до 3 см. Нейро-
циркуляторних порушень в пальцях стоп немає.

17.12.2021 року хворій виконано тотальне бесцементне ендопротезування правого тазостегнового суглобу.

Залишити коментар

Call Now Button