Варусна деформація лівої великогомілкової кістки

На консультативний прийом до Відділення ортопедії і травматології для дітей НДІТО звернулись батьки трьохрічної дівчинки. Відмічаючи кульгавість на ліву кінцівку, іі викривлення та вкорочення до 1.5 см. В ході обстеження було припущено, що в ранньому віці мав місце перелом верхньої третини лівої великогомілкової кістки. Який не був вчасно виявлений. Тому зрісся некоректно та вісь кінцівки зазнала змін. Був встановлений діагноз: Варусна деформація лівої великогомілкової кістки. Та запропоноване оперативне вирішення цього порушення.

На базі Відділення ортопедії і травматології для дітей НДІТО виконане оперативне втручання в обсязі корегуючої остеотомії лівої великогомілкової з заміщенням дефекту кістковим трансплантатом та фіксацією накістковою пластиною. Проведена іммобілізація гіпсовим лангетом . Проводилось спостереження в динаміці. Комплекс реабілітаційних дій.

Через чотири тижні з моменту операції  дівчинка самостійно ходить. Вісь кінцівки відновлена. Вкорочення ліквідоване. На R-o  знімках ліва великогомілкова кіска з ознаками консолідації.

 Батьки та дівчинка задоволені, вдячні за проведене лікування. Продовжують радіти життю у такі непрості часи.

До операції


Через 4 тижні

Call Now Button