Відділення поєднаної травмиNepomniashchyy Vytalyy Hennadyevych

Непомнящий Віталій Геннадійович – завідувач, лікар ортопед-травматолог вищої категорії


Moroziuk Dmytryy Mykhaylovych

Морозюк Дмитро Михайлович – лікар ортопед-травматолог другої категорії, ординатор


zaglushka

Павленко Д.М. – лікар ортопед-травматолог вищої категорії


zaglushka

Ганін В.Ю. – лікар ортопед-травматолог вищої категорії


zaglushka

Пастухов Всеволод Валентинович – лікар хірург загальної категорії, ординатор


zaglushka

Завгородня І.В. – старша медична сестра відділення


Клініка поєднаної травми була утворена у 2000 році разом із створенням Донецького НДІТО «Медицина». Базою для створення клініки стало відділення відновлювальної хірургії, утворене в 70-х роках минулого століття і очолюване до 1989р. к.мед.н М.Г. Серенкова.

З моменту створення клініка надає планову консультативну та лікувальну допомогу населенню Донецької, Луганської, Запорізької, Сумської та ін. областей України.

У зв’язку з АТО Донецький науково-дослідний інститут травматології та ортопедії, який припинив свою роботу у місті Донецьку, знову відновив свою діяльність. Наразі він працює на підконтрольній Україні території у місті Лиман Донецької області.

Тут на базі капітально відремонтованої залізничної лікарні розмістили Науково-дослідний Інститут Травматології та Ортопедії. Робота над створенням нової медичної установи тривала п’ять місяців.

З квітня 2015р. відділення поєднаної травми відновило свою роботу на базі 25 ліжкового відділення.

Відділення поєднаної травми, будучи структурним підрозділом Науково-дослідного інституту травматології та ортопедії Донецького національного медичного університету.

Основне завдання відділення – надання цілодобової спеціалізованої допомоги при тяжких, множинних та поєднаних ушкодженнях.

Ми зустрічаємо пацієнта з проблемою, діагностуємо, консультуємо, беремо аналізи, оперуємо та відправляємо на реабілітацію. Прощаємось із пацієнтом вже після проведення повного циклу послуг до наступного планового контролю.

Відділення поєднаної травми функціонує на базі 25 ліжкового відділення.

У клініці надається допомога хворим із захворюваннями та травмами опорно-рухового апарату, патологією великих суглобів. Пріоритетними напрямками
роботи клініки є:

 • ендопротезування плечового, тазостегнового та колінного суглобів;
 • остеосинтез при переломах та хибних суглобах кісток кінцівок;

При переломі проводяться оперативні втручання із застосуванням сучасних фіксаторів. Перевага надається малоінвазивним оперативним втручанням (використання пластин з кутовою стабільністю, що блокує інтрамедулярний остеосинтез). Ці методи дозволяють пацієнтові проводити ранні рухи у суглобах, навантажувати кінцівку без використання гіпсових пов’язок.

 • Реконструктивно-відновлювальні операції великих суглобів.
 • Реконструктивно-відновлювальні операції при ортопедичній патології (вивихи плеча, що повторюються, (Латтерже), однолужні артрози колінного суглоба
  (мозаїчна артроскопія, коригуюча остеотомія), Hallux Valgus
 • Лікувально-діагностична артроскопія, артроскопічна реконструкція
  зв’язкового апарату та менісків суглобів

У відділенні поєднаної травми за минулий 2021 рік було виконано:

 • 2 операцій первинне ендопротезування плечового суглоба;
 • 120 операцій первинне ендопротезування тазостегнового суглоба, близько 2 ревізійних;
 • Близько 80 первинних ендопротезувань колінного суглоба, ревізійних 3;
 • Більше 120 операцій з остеосинтезу переломів кісток верхніх та нижніх кінцівок;
 • Більше 20 реконструктивних операцій при ортопедичній патології;
 • Більше 140 артроскопічних операцій.

Поряд із лікувальною роботою співробітниками клініки ведуться наукові дослідження.

В даний час у клініці продовжуються дослідження присвячені реконструктивній хірургії та ендопротезуванню при захворюваннях та пошкодженнях тазостегнового та колінного суглобів.

Докторський та медсестринський персонал відділення постійно працюють над підвищенням рівня та якості надання медичної допомоги, про що свідчить визнання колег та відгуки зцілених пацієнтів. Регулярно відвідують семінари, проходять курси з ортопедичної патології як на базі Донецького національного
медичного університету, так і на базі інших клінік України, про що свідчить отримані неодноразово сертифікати про пройдені курси, постійно цікавляться
досвідом колег інших клінік, вивчають нововведення в ортопедії. їх у свою практику.

Співробітники відділення регулярно беруть участь на конференціях, симпозіумах та з’їздах ортопедів-травматологів України та інших держав.

Call Now Button