ВІТАЄМО З МІЖНАРОДНИМ ДНЕМ НЕЙРОХІРУРГА!

БРАТИСЯ ЗА ТАКІ СИТУАЦІЇ, ДЕ ІНШІ НЕ БАЧИЛИ ШАНСУ. РИЗИКУВАТИ ТАМ, ДЕ НА КОНУ — ЖИТТЯ. ВІДДАВАТИ СЕБЕ НА ПОВНУ, ЩОБ НАДАВАТИ МЕДИЧНУ ДОПОМОГУ СВІТОВОГО РІВНЯ. МИ ПРО ВАС, НЕЙРОХІРУРГИ!

Ви — невтомні. Ви оперуєте вдень і вночі, в будні, на вихідні та на свята, та навіть у власний день народження.

Ви — небайдужі до всіх. Іноді ваші пацієнти — вже достатньо дорослі діти, а деколи в операційну потрапляє малюк віком… всього 2 години!

Ви — наполегливі. Постійно вчитеся.

Ви — команда. А тому працюєте за принципом «All Under The Roof»: для кожного конкретного випадку створюєте мультидисциплінарну групу лікарів різних профілів, щоб максимально швидко та ефективно допомогти пацієнту.

Ви — щедрі. Тому організовуєте щомісячні онлайн-обговорення з лікарями всесвітньо відомих клінік (онкологи, нейрохірурги, епілептологи, променеві терапевти, патогістологи) для обговорення складних клінічних випадків. В них беруть участь півсотні лікарів з усієї України.

Ви — шалені. Як і засновник сучасної нейрохірургії Харві Вільямс Кушинг, ви робите неможливе можливим. Кушинг першим зміг оперативно лікувати пухлини мозку. Ви продовжуєте робити його справу і даєте шанс тим, кого інші вважають безнадійними.

Сьогодні в Міжнародний день нейрохірурга ми хочемо подякувати вам та попросити — будь ласка, не зупиняйтеся! Хто ж ще врятує світ, як не ви?

45
Call Now Button