АНОМАЛІЯ РОЗВИТКУ. ВКОРОЧЕННЯ ПРАВОЇ НИЖНЬОЇ КІНЦІВКИ. БЛОКУВАННЯ ЗОН РОСТУ

До Донецького науково – дослідного інституту травматології та ортопедіі звернулись мешканці м. Миргород, а саме батьки хлопчика 13 років зі скаргами на вкорочення правої нижньої кінцівки, кульгавість на праву нижню кінцівку.

Був встановлений діагноз: Аномалія розвитку. Вкорочення правої нижньої кінцівки до 4,5 см. Було запропоноване оперативне лікування даної патології 11.10.2023 було виконано оперативне втручання в обсязі: блокування зон росту на 2- х сегментах на лівій нозі.

Що собою представляє дана операція?

Це сучасний малоінвазивний вид оперативного втручання який виконується у віці до 15 років, якщо зони росту у дитини ще не закрились(зона росту це ділянка трубчастої кістки яка відповідає за її ріст в довжину)

Якщо брати технічну частину операції- це штучне блокування зон росту на умовно «здоровій» кінцівці , що дозволяє керувати темпами росту кінцівки в довжину. Блокуючи зріст умовно «здорової» ноги ми даємо можливість у цей час умовно «хворій» кінцівці наздогнати по довжині, тим самим нівелювати їх різницю у довжині.

Після досягнення запрогнозованного ефекту коли довжина кінцівок стає однаковою блокування зон росту прибирається. Це дозволяє дитині продовжити нормальний ріст та розвиток.

Нижче представлені технічна візуалізація до та після операції

Вже на 3 добу після операції дитина може самостійно пересуватися.

Операційна бригада:

Хірург: Кубрак А.Ю.

Асистент:Федотов Д.В.

Анестезіолог: Слабунов В.Ю.

Операційна сестра : Радчук А.В.

Телефон для консультації та довідок: 0667949788


Call Now Button